Nowy ośrodek rehabilitacyjno-wypoczynkowy na terenie Gór Świętokrzyskich

Polanika to nowo powstały ośrodek rehabilitacyjno-wypoczynkowy położony na terenie Gór Świętokrzyskich, w miejscowości Chrusty w Gminie Zagnańsk.

Ideą wiodącą ośrodka jest integracja osób niepełnosprawnych ruchowo oraz pomoc w uczynieniu ich życia jak najbardziej samodzielnym i aktywnym.

128 miejsc w pokojach dwuosobowych z łazienkami rozmieszczonych w 8 domkach. W każdym z domków znajduje się 8 pokoi, po 4 na poziomie parteru i poddasza. Na każde 4 pokoje przypada wspólny pokój wypoczynkowy – salonik z zapleczem kuchennym, przeznaczony do wspólnego spędzania czasu z możliwością przygotowania gorących napojów lub prostych posiłków. W każdym z domków są 2 takie pokoje: na parterze (z kominkiem) i na piętrze.

Polanika to idealne miejsce dla wypoczynku połączonego z zabiegami leczniczymi – polecam!

 

One thought on “Nowy ośrodek rehabilitacyjno-wypoczynkowy na terenie Gór Świętokrzyskich”

  1. Polecam byłam tam dwa tygodnie -rehabilitacja super,wyżywienie super,zakwaterowanie super,okolica super tylko szkoda,że nie mają podpisanej umowy z NFZ na pobyt .Może kiedyś?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *