Dron Kielce

Okiem DronaTa strona musiała w końcu powstać :-) Wiele osób poszukiwało mnie gdzieś w czeluściach internetu ze względu na dwa moje filmy zamieszone na youtube.  Niektórym udało się ze mną skontaktować a niektórym nie. W związku z tym proszę bardzo Okiem-Drona jest dostepny :-)

 

 Moje dwie najważniejsze dla mnie produkcje:

 Dronem przez świętokrzyskie

Nie da się ukryć oglądając zdjęcia i filmy na moim kanale youtube Okiem-Drona, że pochodzę ze świętokrzyskiego. W moich dwóch najważniejszych filmach powstałych z zamiłowania do modelarstwa oraz do regionu świętokrzyskiego, ukazuję walory i atrakcje jakie można spotkać w naszym województwie. Jednym z nich jest mur oporowy w Bobrzy, stara huta w Samsonowie czy klasztor na Świętym Krzyżu.

Rok później..

W kolejnym sezonie modelarskim pokazuję kilka innych ciekawych atrakcji min. Europejskie Centrum Bajki w Pacanowie czy zamek Krzyżtopór w Ujeździe. Ciekawym obiektem który niesamowicie prezentuje się z perspektywy lotu ptaka jest Centrum naukowe Leonardo Da Vinci w Podzamczu Chęcińskim. Usytuowane jest przy trasie E77 nieopodal Chęcińskiego Zamku Królewskiego, który również został uwieczniony na filmie.  Widać również mały fragment na którym są kielce. Zapraszam do obejrzenia.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>